Home İnceleme Yeni Netflix Dizisi Anatomy Of A Scandal’ın Oyuncu Kadrosu ve İlgi Çekici...

Yeni Netflix Dizisi Anatomy Of A Scandal’ın Oyuncu Kadrosu ve İlgi Çekici Konusunu İnceliyoruz

223
0

Netflix’in yeni suç-dram dizisi Anatomy Of A Scandal, uzun süredir platformun en beklenen dizisi. Sarah Vaughan’ın çok satan kitabından uyarlanan dizinin konusu ve oyuncu kadrosu içeriğimizde…

Sarah Vaughan’ın çok satan kitabı Anatomy Of A Scandal, bir Netflix dizisi olarak geliyor.

15 Nisan’da Netflix izleyicisi ile buluşacak olan dizi, tecavüzle suçlanan güçlü ve başarılı bir politikacının davasını ve bunun yarattığı etkiyi anlatan bir Westminster skandalını anlatacak.

Big Little Lies, The Undoing ve Nine Perfect Strangers gibi dizilerin arkasındaki deha David E. Kelley tarafından yaratılan dizinin yönetmenliğini SJ Clarkson yapacak.

Dizinin oyuncu kadrosu ve detaylı kadrosuna değinecek olursak önce karakterleri tek tek analiz etmemiz gerekiyor.

Dizide Bakan James Whitehouse’u canlandıran Rupert Friend, Sophie karakterini canlandıran Sienna Miller ile görünüşte mutlu bir evliliğe sahip olan politikacıyı oynuyor.

Dizide tecavüz suçlamasıyla karşı karşıya kalan politikacı Whitehouse, elbette pek çok düşmana sahip. Bunlardan birini de Downton Abbey, Godless ve Defending Jacob ile bilinen Michelle Dockery, avukat Kate rolü ile canlandıracak.

Dizinin başrolünde yer alan Sienna Miller, daha önce kitabı okuyan ve Sophie karakterine sıkı sıkıya bağlanan biri olduğunu belirtirken, rolünden oldukça memnun olduğunu da belirtiyor.

Bakalım 15 Nisan günü yayınlanacak olan dram-suç dizisi Anatomy Of A Scandal, izleyicilere beklenen atmosferi vermeyi başaracak mı?

Previous articleÇanakkale’de Okullar Tatil mi? Yarın 10 Şubat Çarşamba Çanakkale’de Okullar Tatil mi Edildi?
Next articleMahkum’un Gözü Kara Avukat Cemre’si Seray Kaya, Mahkum Dizisiyle İlgili Konuştu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here