Home GoyGoy Yıldız Oyuncu Gökçe Bahadır’dan Milyonluk Anlaşma! Ücreti Dudak Uçuklattı…

Yıldız Oyuncu Gökçe Bahadır’dan Milyonluk Anlaşma! Ücreti Dudak Uçuklattı…

225
0

Bir zamanların popüler dizisi Yaprak Dökümü’nde Leyla karakteriyle karşımıza çıkan ünlü oyuncu Gökçe Bahadır kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor. Son zamanlarda FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde başrol oynayan Bahadır yeni bir markanın reklam yüzü olmaya hazırlanıyor. Güzel oyuncunun alacağı ücret ise dudak uçuklattı. İşte detaylar…

FOX TV’nin popüler dizisi Evlilik Hakkında Her Şey’de Azra karakterine hayat veren başarılı oyuncu Gökçe Bahadır şimdilerde evlilik arifesinde. Kendisinden dört yaş büyük müzisyen Emir Ersoy’la hayatını birleştirme kararı alan Bahadır’ın düğün öncesi bir mücevher markası ile anlaştığı öğrenildi. Bahadır’ın reklam yüzü olmak için alacağı para ise çok konuşuldu.

Gökçe Bahadır’dan Milyonluk Anlaşma

Bir mücevher firması düğün öncesi oyuncuya, markanın yüzü olması için teklifte bulundu. Şartları kabul eden Bahadır’ın servet değerinde bir anlaşma yaptığı konuşuluyor.

Nikahtan bir hafta önce firmanın, Bahadır’ı resmi olarak açıklayacağı öğrenildi. Markanın, Bahadır’ın düğünde takması için özel tasarım mücevherler hazırladığı ortaya çıktı.

Gökçe Bahadır, evlenmeden önce ise reklam filmi için kamera karşısına geçecek. Magazin kulislerinde konuşulan rakam ise tam 5 milyon TL.

Previous article10 Şubat Koronavirüs Vaka Sayısı Açıklandı! Bugün Koronavirüs Tablosu Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?
Next articleHayatta Başlarına Gelen En Akılalmaz Olayları Paylaşırken Hepimize ‘Yok Artık!’ Dedirten 17 Kişi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here