Home GoyGoy Yeni Sezonda Ayakta Kalmayı Başaran Tek Dizi Aşk Mantık İntikam İçin Tehlike...

Yeni Sezonda Ayakta Kalmayı Başaran Tek Dizi Aşk Mantık İntikam İçin Tehlike Çanları Çalmaya Başladı

234
0

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in yer aldığı Fox Tv’nin başarılı dizisi Aşk Mantık İntikam için tehlike çanları çalmaya başladı. Reytinglerde tekrar yükselişe geçen Aşk Mantık İntikam dizisi için final iddiaları konuşulmaya başlandı.

No 9 Productions imzalı ‘The Cunning Single Lady’ dizisinden uyarlanan Aşk Mantık İntikam dizisi, 2021’in yaz sezonunda başlayıp ayakta kalan tek yapım olarak başarısını herkese ispatlamıştı.

Kadrosunda Burak Yörük ve Melisa Döngel’in de yer aldığı dizi orijinal hikayeden tamamen farklılaşmış, bu farklılaşma ise hayranları kızdırmıştı. Bu yüzden reytinglerde sürekli dalgalanma yaşayan dizi en sonunda zaman atlaması yaptı.

Zaman atlamasının ardından şok eden bir haber geldi. Dizinin başrollerinden Burak Yörük’ün, sahne sayısının azalması sebebiyle diziden kendi isteğiyle ayrılmak istediği iddia edildi. Bu iddianın ardından Burak Yörük’ün ikiz kardeşini canlandıran Melisa Döngel de diziden ayrıldı.

Orijinal hikayede Esra (Burcu Özberk), Ozan (İlhan Şen) ve Çınar (Burak Yörük) arasında olan aşk üçgeninde Çınar karakterinin çıkartılıp Çağla (Melisa Döngel) karakterinin girmesi izleyicinin tepkisini çekti.

Dizide Ozan karakterinin teyzesini canlandıran fakat erkenden diziyle yollarını ayıran Birgül Ulusoy’un bir röportajında ‘Yapımcı ile dirsek temasın yoksa dizide süren olmaz. Bakın diziye, en çok kimin süresi varsa o yapımcıyla dirsek temasındadır’ demesi bomba etkisi yaratmıştı.

Fakat Ulusoy, dizinin sorumlularının kendisine tazminat davası açtıklarını söyleyip Aşk Mantık İntikam dizisiyle ilgili konuşmadığını belirtti.

Tüm bunların ardından dizide 5 yıl zaman atlaması yapıldı. Esra, Ozan’ın oğlu Atlas’ı dünyaya getirdi. Atlas’ın kendi oğlu olduğunu öğrenen Ozan, Esra ile tekrar evlenme kararı aldı.

Tabii bu dizi izleyicisinin haftalardır beklediği bir durum olunca reyting tavan yaptı.

Fakat bu sefer haftalardır bekledikleri aile saadetini izleyeceklerini düşünen izleyiciler, yine kötü ikinci kadın senaryosuna maruz kalınca bu sefer dönülmez bir yola girildi.

Gelen bilgilere göre Aşk Mantık İntikam için sona yaklaşıldı… Reytinglerde yaşadığı bazı sıkıntılar ekibi zorlasa da genele bakıldığında iyi bir gidişatı olan dizi için final kararı alındı.

Yaz sezonundan yeni sezona geçen ve bu sezon deyim yerindeyse ‘kanal tarafından fişi çekilen’ dizilerin arasından başarıyla sıyrılan Aşk Mantık İntikam dizisinin 39. bölümüyle ekranlara veda edeceği iddia edildi.

Haftalardır Twitter trendlerinden düşmeyen dizi, bu haberle sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Diziyi buraya kadar getiren Burcu Özberk ve İlhan Şen kimyası, izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Finalin ardından ikili için dijital platformda tekrar bir araya gelmeleri için TT çalışması yapan hayranları Twitter gündeminde yer almayı bir kez daha başardı.

Biz bu üçlüyü çok sevmiştik… Umarız bundan sonraki bölümlerde daha uzun sahnelerini izleyebiliriz. Bakalım iddialar doğru çıkacak mı? Ya da hayranları bu ısrarlarına cevap olarak final sonrası ikiliyi tekrar bir araya getirebilecek mi?

Aşk Mantık İntikam dizisi ve konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın ❤

Previous articleFelipe Melo ve Diego Ribas Saha İçerisinde Birbirine Girdi
Next articleKalp Yarası 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here