Home GoyGoy Hayatta Başlarına Gelen En Akılalmaz Olayları Paylaşırken Hepimize ‘Yok Artık!’ Dedirten 17...

Hayatta Başlarına Gelen En Akılalmaz Olayları Paylaşırken Hepimize ‘Yok Artık!’ Dedirten 17 Kişi

191
0

Hayatta başlarına gelen en inanılmaz olayları paylaşan bu Reddit kullanıcılarının hikayelerini okuduğunuzda ‘E bu kadarına da yuh artık!’ diyebilirsiniz… Günlük şaşırma dozunuzu almak istiyorsanız buyurun içeriğe! ????

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/spenceraltho…

1. “Ben küçükken uzaklarda olan babamın ölüm haberini almıştık. Biz onu yıllarca ölü bilirken aslında her şeyi planlayıp kaçtığını öğrendik! Yıllar sonra sanki hiçbir şey olmamış gibi yeni bir isimle karşımıza çıktı.”

2. “Birkaç yıl önce boğazıma kadar borca batmış, hayattan bıkmış haldeydim. Oğlumun tedavi masrafları olduğu için hiçbir yere çekip gidemiyordum. Bir gün markette öylesine loto numaralarını doldurdum, sonra kağıdı öyle çantama attım. Hatta aldığımı bile unuttum…”

‘İki üç gün sonra haberlerde bizim markette birinin büyük ödül kazandığını duydum. İçimden ‘ne şanslı insanlar var dünyada’ diye geçirdim. Sonra birden aldığım lotoyu hatırlayıp bulana kadar tüm çantalarımı karıştırdım. Numaraları kontrol eder etmez oturup ağlamaya başladım. Ben kazandım piyangoyu!!! İki gün içinde borçlarımı ödeyip paranın geri kalanını bankaya koydum, kimseye de kazandığımı söylemedim.’

3. “Ameliyat masasında iki kez ölümden döndüm…”

4. “15 yaşındayken bir tane buz küpü yüzünden sağ gözümde görüşümü kaybettim, hatta nerdeyse ölüyordum. Kolama buz atayım derken buz kalıbını kırdım ve bir buz küpü gözüme fırladı.”

‘Gözüm resmen bir balon gibi patladı. Ailem beni hemen acile götürdü ve gözüme 67 dikiş atıldı. Buz eğer 1 santimetre daha derine girseymiş hayatımı bile kaybedebilirmişim. Artık 26 yaşındayım. Yıllar içinde 10’dan fazla ameliyat ve iki göz nakli oldum. Arada sırada hala gözümde dikişleri buluyorum…’

5. “Çalışanlarımdan biriyle aram epey iyiydi. İki yıl içinde iyice yakınlaştıktan sonra bir gün ailemizden konu açıldı.”

‘Babalarımızın isminin aynı olduğunu öğrendik. Ben de meraktan babamı aradım, onun annesini tanıdığını söyledi. Meğer çalışanımın annesi benim babamın gerçekten eski sevgilisiymiş ama hamile kaldığını hiç bilmiyormuş! Bu olay hepimize şok oldu tabii ama çalışanım artık ailemizin bir parçası gibi…’

6. “12 yaşındayken bir gece uyanıp su içmeye gitmiştim. Geri döndüğümde ise sarılarak uyuduğum peluş hayvanımın yatakta olmadığını gördüm. O an çok korktum ama etrafta kimseyi görmediğim için pek de umursamadım.”

“Diğer sabah uyandığımda evimizin önünde 10 polis memuru vardı. Karşı komşumuz gece cinayete kurban gitmiş…”

7. “Çocukken gizemli bir şekilde öldürülen JonBenet Ramsey ile aynı yaştayım. Ramsey ailesi cinayet vahşetini yaşamadan hemen önce bizim de olduğumuz gemi turuna katılmayı düşünüyorlardı…”

“Malum olaylar yaşanınca onların gezi planları iptal oldu tabii. Benim aileme de onların kalacağı süit odaları ücretsiz verdiler.”

8. “Babaannem meğer 1930’lu yıllarda Hindistan hükümeti için çalışan bir ajanmış. O sıralar İngilizlerin yanında ufak bir mertebede sivil görevli olarak çalışıyormuş.”

“İngilizler, babaannemin kendi aralarında dönen İngilizce konuşmaları anlayacak kadar zeki olmadığını düşündükse de babaannem tüm konuşmalarını dinleyip önemli noktaları not alıyormuş.”

9. “2012 yılında Las Vegas’taki ünlü bir otelin asansöründe bir kadınla tanıştım. Odalarımız arasında iki kat varmış. O kadın şu an benim eşim! Hayatımda en şanslı olduğum gün o gündü.”

10. “Yıllar önce bir markette tesadüfen bir kadının günlüğünü buldum. Kadını internette aratıp oğluna ulaştım. Adam bana annesinin birkaç ay önce vefat ettiğini söyledi. Olaydan tam bir yıl sonra aynı markette babasının günlüğünü buldum…”

www.tarakliajans.com

11. “Yıllar önce eski sevgilimin evinden bizim eve arabayla giderken yanlışlıkla siyah bir kediye çarptım. Ne yapacağımı bilemedim, panikleyip ağlayarak eve döndüm. Olayı da kimselere anlatamadım.”

“Yıllar sonra buluştuğum bir adamla konuşurken konu evcil hayvanlara geldi. Kedisine evinin tam önünde araba çarptığını söyledi bana… Adamla yakın semtlerde oturduğumuz için başımdan aşağı kaynar sular dökülmüş gibi hissettim. Kedisinin hangi renk olduğunu sorunca da siyah dedi. Ona doğruyu söyleyemedim ama bir daha görüşmedik. Yıllar geçip yaşım büyüyene kadar bu trajik olayın vicdan azabını çektim.”

12. “Birkaç sene önce trafik sürerken birisi arkadan arabama toslamış, sonra da basıp gitmişti. Ben de arabamda çok büyük hasar olmadığı için yasal işlerle uğraşmak istemedim…”

“Aradan sekiz ay geçti, yeni erkek arkadaşım bu anıyı anlatırken fark ettik ki zamanında bana vuran sürücü ta kendisiymiş!”

13. “Annem bana hamileyken bir seyyardan bebek malzemeleri almış. Satıcı adam hamile olduğunu görünce anneme içecek ve atıştırmalık kraker falan vermiş…”

“Sonra da kendi kızının bebek battaniyesini vermiş. Aradan bir süre geçtikten sonra adamın kendi eşini ve metresinin eşini öldürmekten tutuklandığını haberlerde gördük!”

14. “Nikaragua’ya giden bir otobüste yanımda oturan kişiyle öylesine konuşmaya başladık, birbirimize atıştırmalıklardan ikram ediyorduk. Konu dönüp dolaşıp okul yıllarımıza geldi. Ben ona okulumdan bahsedince ilkokulda 1 sene aynı yere gittiğini söyledi.”

“İyice konuştuktan sonra fark ettik ki sınıf arkadaşıymışız! 13 yıldır birbirimizi hiç görmeyip garip bir otobüste tesadüfen yan yana oturduk.”

15. “Dedektif olarak çalıştığım dönem aramam gereken bir numarayı yanlış tuşladım. O sıralar çalıştığım şehirde 3 milyon insan vardı. Ama ne tesadüftür ki telefonda yanlışlıkla aradığım kişi, peşinde olduğum zanlıyı tanıyor ve yerini biliyordu.”

16. “Çocukken yaşadığım ev, babam içerdeyken patlamıştı. Babam yine de hayatta kaldı.”

17. “Milyonda bir görülen türde anemi hastalığım var. Üstüne üstlük yine 5 milyon bir kişide görülen üçüncü böbreğim var. Bir defasında arabamı sürerken yıldırım çarpmıştı. Çok mu şanslıyım yoksa şanssızım anlayamıyorum…”

Sizin var mı böyle bir anınız? Haydi yorumlara!

Previous articleYıldız Oyuncu Gökçe Bahadır’dan Milyonluk Anlaşma! Ücreti Dudak Uçuklattı…
Next articleBarbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Hızır Reis Ölüyor mu? Hızır Reis Tarihte Nasıl ve Ne Zaman Öldü?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here